Home / MotoGP / Nowe barwy Tech3. Prezentacja KTM (+wideo)

Nowe barwy Tech3. Prezentacja KTM (+wideo)

Zespół KTM zaprezentował oba swoje zespoły na sezon 2021 – stajnię fabryczną, a także satelicki zespół Tech3. Ten drugi stracił w tym roku sponsoring Red Bulla, co stało się doskonałą okazją do pokazania świeżego malowania.

Przypomnijmy: w zespole fabrycznym jeździli będą Brad Binder z Miguelem Oliveirą, tymczasem w składzie Tech3 pojawia się Danilo Petrucci, i zaliczający swój drugi sezon Iker Lecuona.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Tegoroczne motocykle Tech3 będą więc mieć kolor pomarańczowy. Fabryczny zespół pozostał przy wcześniejszych barwach, bowiem sponsor tytularny nie zmienił się. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z prezentacji KTM.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Bardzo ładne malowanie obu KTMów choć KTM Tech 3 ma czarne malowanie podwozia.Ładniej prezentowało by się czerwone,granatowe lub ciemno niebieskie podwozie.

  2. Tech3 ładne malowanie na pomarańczowo:)

  3. Ciekawa zmiana, ale wolałem zeszłoroczne Tech 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 0,410 sek