Home / MotoGP / Pedrosa “ma kilka opcji” i nie chce kończyć kariery

Pedrosa “ma kilka opcji” i nie chce kończyć kariery

Dani Pedrosa uspokoił swoich fanów podczas czwartkowej konferencji prasowej – ujawnił, że rozważa kilka możliwości pozostania w MotoGP. Obawiano się, że Hiszpan poinformuje o zakończeniu kariery po sezonie 2018. Co prawda #26 nie dał jednoznacznej odpowiedzi, że tego nie zrobi, jednak można przypuszczać, że jeszcze może sporo wydarzyć się w sprawie miejsca dla Pedrosy na kolejny rok w MotoGP.

“Moim życzeniem było powiedzenie czegoś konkretnego przed tym grand prix, po ostatnim wyścigu, ale niestety sprawy wciąż nie są rozstrzygnięte tak, jak chciałbym. Nie mogę niestety powiedzieć nic, co rozjaśniłoby sytuację. Jedyne, co mogę dziś powiedzieć, to że mam kilka możliwości, i są to dobre opcje. Ale nic nie jest jasne, więc nie mogę zbyt wiele na ten temat powiedzieć.” – powiedział #26.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Potrzebuję czasu, aby je przemyśleć, nie chciałbym w pośpiechu podjąć złej decyzji. Chciałbym jednocześnie aby stało się to jasne ze względu na to, że pozwoliłoby mi to na ściganie ze spokojną głową. Mógłbym bardziej skupić się na grand prix.” – skomentował. “Nie mogę nic powiedzieć o tych możliwościach. Nie mogę też powiedzieć, czy to, co nazywacie emeryturą stanie się faktem czy nie. Mogę jedynie powiedzieć, że wciąż mam różne możliwości i wciąż je rozważam.”

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Hmmm, za wielkiego wyboru to on chyba nie ma. Najlepsze (bo fabryka raczej nie wchodzi w grę) byłoby LCR. Miejsca są jeszcze w Avintia i u Angel Nieto ale nie wiem czy Daniemu pasowałby Ducati. Trudno powiedzieć co będzie z MVDS czy dalej będzie z Hondą, czy inna marka ? Więc tak jakoś dużo możliwości dla Daniego nie widzę. Chyba że może ktoś ma jakieś nowe info co będzie się działo w 2019 w MGP.

  2. To dobra wiadomość, jednak Dani nie powiedział ani słowa o MotoGP, więc równie dobrze może wchodzić w grę zmiana serii na SBK bądź wyścigi samochodowe lub co ciekawe rowerowe? Przecież Dani jest wielkim pasjonatem kolarstwa. Nie wykluczałbym tych opcji :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
124 zapytań w 0,414 sek