Home / MotoGP / Program TV Polsat na GP Emilii-Romanii 2021

Program TV Polsat na GP Emilii-Romanii 2021

Po raz trzeci w sezonie 2021 zawodnicy grand prix pojadą po raz drugi w tym samym roku kalendarzowym na tym samym obiekcie. Jednak dla odmiany od podwójnych wyścigów w Katarze i Austrii, dwa wyścigi w Misano nie odbywają się w kolejne weekendy. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem weekendu wyścigowego.

Osoby, które nie mają dostępu do kanałów Polsat Sport, Polsat Sport Extra czy Polsat Sport News mogą oglądać transmisje bezpłatnie:
– przez stronę internetową polsatsport.pl;
– poprzez platformę Polsat GO.
Wszystkie te transmisje są otwarte.

Kliknij, aby pominąć reklamy

UWAGA: Nauczeni doświadczeniami ostatnich lat możemy spodziewać się jeszcze modyfikacji programu przez stację Polsat. Poniższe godziny transmisji nie są więc ostatecznymi!

Stan na 18 października 2021.

PIĄTEK, 22 PAŹDZIERNIKA 2021
9:00 – 9:40 FP1 Moto3 (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
9:55 – 10:40 FP1 MotoGP (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
10:55 – 11:35 FP1 Moto2 (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
13:15 – 13:55 FP2 Moto3 (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
14:10 – 14:55 FP2 MotoGP (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
15:10 – 15:50 FP2 Moto2 (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo

SOBOTA, 23 PAŹDZIERNIKA 2021
9:00 – 9:40 FP3 Moto3 (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
9:55 – 10:40 FP3 MotoGP (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
10:55 – 11:35 FP3 Moto2 (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
12:35 – 12:50 Kwalifikacje #1 Moto3 (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
13:00 – 13:15 Kwalifikacje #2 Moto3 (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
13:30 – 14:00 FP4 MotoGP (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
14:10 – 14:25 Kwalifikacje #1 MotoGP (polsatsport.p, Polsat GO) – na żywo
14:35 – 14:50 Kwalifikacje #2 MotoGP (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
15:10 – 15:25 Kwalifikacje #1 Moto2 (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
15:35 – 15:50 Kwalifikacje #2 Moto2 (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo

Kliknij, aby pominąć reklamy
NIEDZIELA, 24 PAŹDZIERNIKA 2021
8:40 – 9:00 Rozgrzewka Moto3 (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
9:10 – 9:30 Rozgrzewka Moto2 (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
9:40 – 10:00 Rozgrzewka MotoGP (polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
11:00 Wyścig Moto3 (PSN, polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
12:20 Wyścig Moto2 (PSN, polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
14:00 Wyścig MotoGP (PSN, polsatsport.pl, Polsat GO) – na żywo
PSN – Polsat Sport News

Źródło: teleman.pl

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 33

 1. Jak zrobić żeby się pozbyć tego żałosnego Polsatu ? W UK na BT Sports cały weekend leci GP, wywiady, newsy, ciekawostki itd. A ten wąsaty leszcz z Polsatu nie potrafi jednego wyścigu w TV puścić. Dramat.

  • Nie narzekaj, masz możliwość oglądania wyścigów za darmo na laptopie, telefonie lub smart tv.
   Ale może kiedyś GP będą puszczać na Eurosporcie, jak wiemy każdy uwielbia reklamy w trakcie wyścigu….

  • wskaż mi, który nadawca, dostępny w naszym kraju, udostępni Ci wizję z całego weekendu GP za free, gdyby przejął prawa do transmisji? należy myśleć stawiając swoje żądania, w UK jest kultura sportów moto, a u nas to co? tor Poznań, na którego skarżą się mieszkańcy, a zawody krajowe rozgrywamy za granicą… gdybając, powróci eurosport i to wszystko, co możesz zobaczyć teraz za free, tam zobaczysz tylko przez ich aplikację, bo transmisja w tv będzie tak samo niszowa, jak u solorza

   • Jak Viaplay albo Eurosport na nich naplują bardziej od Solorza i jeszcze każą zapłacić, to wtedy wszyscy ci frustraci zmądrzeją

   • Nic dodać, nic ująć, jose-max3.

    Teraz mamy i tak naprawdę bardzo dobrą sytuację do oglądania MotoGP. Obawiam się, że jednak niedługo sielanka się skończy i za to samo (albo i mniej!) będziemy musieli płacić w jakichś viaplayach, itd.

 2. Może kiedyś doczekamy się kanału dla sportów motorowych. Polsat może pójdzie kiedyś w tym kierunku. Pożyjemy zobaczymy.

 3. Ja to juz nie wiem jak Wam dogodzic ? ;) Ludzie macie TVP po co Wam wiecej??? ;)))

 4. Wiadomo co z przyszłym rokiem kto będzie pokazywal ?

 5. Cieszcie się ludzie, że jest możliwość oglądania dobrej jakości relacji. Bo znowu zapłaczecie, kiedy będzie trzeba szukać wątpliwej jakości relacji w zagranicznych stacjach, zacinających się lub crashujących (wielu pewnie tego nie może pamiętać, bo to lata sprzed 2012 roku, a więc pewnie szczało w majty). Zrozumcie, że sporty motorowe to absolutna nisza w naszym kraju – kraju bez tradycji, kultury i sukcesów na tym polu. Gdzie wielu ludzi nie uznaje sport motorowy za sport. To dyscypliny sportowe dla zapaleńców. W kraju, w którym tak na prawdę nic się nie zmieni – dalej będziemy przez lata liczyć na rodzinę pasjonatów, którzy rzucą wszystko, by ich dziecko dostało się do elity – i tylko od jego talentu oraz funduszy będzie zależeć, jak daleko dojdzie. Bo tu systemu nie było, nie ma i być nie będzie! Dlatego nie oczekujcie od Polsatu pełnej transmisji każdego treningu. Na początku tak czynili, ale zauważyli, że oglądalność jest zwyczajnie za słaba. Bo kto „normalny” ogląda treningi? Już pewnie siatkówka (której osobiście nie trawię!) ma większą oglądalność. Oby Polsat dalej pokazywał w internetowych relacjach, a będzie git. Pora wreszcie nauczyć się korzystania z neta i aplikacji. Nikomu korona z głowy nie spadnie. Czasem na prawdę zastanawiam się nad tym, że poziom inteligencji niektórych ludzi na prawdę jest tak niski, że nie potrafią tego ogarnąć. ;)

  • Bzdury gadasz, bo to co się w Polsce dzieje ostatnio jeśli chodzi o jazdę motocyklami od najmłodszych to jest coś zupełnie bez precedensu.
   A to wszystko dzięki wysypowi Pit Bike’owej kultury i mody.

   Dzisiaj nie potrzeba dużej kasy by się ścigać. Dzięki temu dużo osób zaczęło to robić.
   i łatwiej będzie wyłuskać większe talenty, bo dzieciaków będzie jeździło coraz więcej.
   Jeśli tylko producenci i sprzedawcy nie będą na tym hypie podnosić cen sprzętu, to dynamika wzrostowa zainteresowanie taniego ścigania cały czas będzie duża.

   • Nie porównuj człowieku rekreacyjnej jazdy do wyczynowej. Zawodowstwo kosztuje i póki nie ma sensownego wsparcia to nic się nie zmieni. Dalej skończy się tylko na zabawie.

    • No i gdzie ten live na polsatbox?

    • Człowieku, to powiedz mi ile płaci za ściganie zawodowe J. Rea, Ile Marc Marquez, ile Rossi?

     Myśl człowieku, myśl!

     Nie masz nawet pojęcia jak wygląda droga do MotoGp z perspektywy małolata.
     By pokazać się Dornie, wystarczy wejść do MiniGP, a żeby to zrobić trzeba kupić motocykl za zaledwie około 13 tysięcy złotych + 600 euro za sezon lokalny w MiniGP.
     Jak małolat tam wymiata, to znaczy, że warto na niego stawiać – takimi małolatami zajmuje się np Paweł Szkopek, który na pewno by przytulił wielki talent, ale i ogarnął sponsorów, bo w tym jest całkiem niezły.

     Po tym masz już RedBull rookies Cup, a po tym Moto3, które też stworzone, by nie wywalać wielkiej kasy. Jak tam się już pokaże, jak np Pedro Acosta, to sponsorzy sami się będą pchali.

     Myśl człowieku, myśl!

     • I myślisz że tak od razu każdemu jest dane tego typu wsparcie finansowe żeby sobie po prostu wejść do wyższych rangą wyścigów motocyklowych i zacząć błyszczeć?

     • A mógłbyś przeczytać co napisałem przed zadaniem pytania?
      Czy ja napisałem, że każdy dostanie od razu po milion EUR za dobre chęci a Orlen będzie wypłacał każdemu 5-latkowi pensję, niezależnie od wyników?

      Rodzice sami kupują ostatnio ogromne ilości motocykli typu PitBike, tych na asfalt i tych crossowych. Robi się coraz więcej szkółek, coraz więcej zawodów właśnie dla małolatów, ścigają się ogromne ilości 8-12 latków, ale i młodszych. To jest właśnie coś, czego u nas nie było.
      coraz więcej chętnych zaraża coraz więcej innych osób, im więcej osób tym robi się coraz większe zamieszanie i wchodzą chętniej sponsorzy, którzy wykładają coraz więcej pieniędzy.
      Jak było kiedyś 10 małolatów, którzy się gdzieś tam ścigali np we włoszech za gruby hajs, tak teraz mamy 100 małolatów, którzy ścigają się w polsce, gdzie mamy serwis, dostęp do części, motocykli, trenerów torów, hal w zimę. i to za bardzo małą kasę.
      W końcu!

      Wiedzieliście, że jakiś czas temu została zbudowana w Lipnie hala do motocrossu i można już trenować cały rok? Że przyjeżdżają do nas z innych krajów pojeździć, bo u nich czegoś takiego nie ma?
      Wiedzieliście, że trenować na pit bikach przeznaczonych na asfalt można cały rok również trenować w halach do kartingu?

      A w sezonie od kwietnia do października są szkółki i zawody na torach kartingowych czy szkoleniowych w całej Posce, a na tor Poznań nikt nawet nie patrzy?

      Dużo by gadać, bo widać, że nic nie wiecie, bo nadal macie Rossiego w głowie i tor Poznań, no ale na szczęście nie mamy w polsce samych dinozaurów.

     • To az dziw ze nie ma jeszcze Polaka w motogp :D

     • Widac nie maja Hiszpanskiego temperamentu ;D

     • Kto dziw? :)

      Ja nie, bo wiem, że jeśli małolat ma dzisiaj 8 lat, to w MGP ścigać się nie może :D A skoro ten boom właśnie się rozpoczął, to za 7 lat może być dopiero w Moto3 (jeśli już).
      Ba, nawet w MiniGP nie może się ścigać, bo tam można między między 10 a 14 lat, więc teraz ścigają się w zawodach dla małolatów, na Pit Bikach.

      Jesteśmy na drodze, by mieć podobnie jak w Czechach.
      Hiszpania jest w tym obszarze najdalej, ale nie trzeba mieć 100 super młodych, wystarczy jeden super młody talent na jakiś czas, by go wspierać i przepychać, jak np udało się Kubicę.

     • Kurde jakie to proste. Moto za 13 koła, 600 euro i jazda. A ha ha ha ha ha.

     • najsmutniejsze nie jest to, że na polaka w Motogp musimy ciągle „trochę” poczekać, gorsze jest to, że do tego czasu panujący nad nami wyeliminują z wyścigów motocykle spalinowe.

 6. Gdzie znajduje się to Lipno w którym jest ta hala do motocrossu ?

 7. Wszystkie niedzielne wyścigi w PSN info ze strony program telewizyjny polsat box

 8. Skoro tak kochacie ten sport, polsat przeszkadza, komentatorzy sa do bani to moze warto u zrodla? Na stronie motogp macie wyscigi w dowolnym momencie.

 9. czy dzisiaj jest możliwe oglądanie 1 treningu MotoGP z opóźnieniem czasowym ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
188 zapytań w 1,840 sek