Home / MotoGP / Rins dopuszczony do startu w GP Japonii

Rins dopuszczony do startu w GP Japonii

Alex Rins (LCR Honda) wróci w ten weekend  na motocykl MotoGP po prawie cztero-miesięcznej przerwie, i dołączy do swojego zespołu podczas domowej rundy dla HRC. Hiszpan opuścił aż 7 Grand Prix, po tym jak w wywrotce, podczas Sprintu w Mugello złamał kość piszczelową i kość strzałkową.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Alex Rins wróci na ostatnie 7 rund tego sezonu, które będą jednocześnie jego ostatnimi siedmioma weekendami w barwach Hondy. Przed GP Wielkiej Brytanii ogłosił przejście do Yamahy, gdzie zastąpi Franco Morbidellego.

Przed wylotem do Japonii Rins powiedział: „Wczoraj byliśmy w Madrycie, i wizyta poszła całkiem dobrze. Kość ciągle się zrasta, kontynuuje swój proces, więc spróbujemy zrobić kolejny krok, którym będzie wsiąście na motocykl MotoGP, by zobaczyć jakie są moje odczucia i kontynuować proces rekonwalescencji.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motogp.com

AUTOR: Maciej Marcinkowski

2007 | Team work makes the dream work | kontakt: [email protected]

komentarze 3

  1. Nie ma jaszcze harmonogramu na GP Japonii? Bo nie mogę znaleźć.

  2. Rehabilitacja poprzez jazdę na motocyklu MotoGP hmmm

  3. Wypowiedż Rinsa zrozumiałem tak : po jazdach na motocyklu, zobaczymy jak dalej kontynuować swoją rehabilitacje ( kwestia zauważenia gdzie leżą główne problemy w sprawności ciała odnośnie stricte jazdy na motocyklu Moto Gp) jeśli tekst został przetłumaczony dobrze właśnie to powiedział Alex

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
151 zapytań w 2,458 sek