Home / MotoGP / Witamy na nowym portalu motosp.pl

Witamy na nowym portalu motosp.pl

logo_motosp

Chcieliśmy się przywitać na nowym portalu, który uruchomiony został wczoraj w późnych godzinach nocnych. Dodamy od razu na wstępie, że niestety nie udało się nam przenieść starych kont z poprzedniej wersji strony i wszyscy dotąd zarejestrowani użytkownicy proszeni są o ponowną rejestrację. Trwa ona tylko kilka sekund, a jeden login zsynchronizowany jest z naszym nowym forum, a w przyszłości i z nową Ligą Typerów!

Przepraszamy za niedogodności, ale wynikły one po prostu z technicznych możliwości portali.

NOWE FUNKCJE

Oczywiście po za przeniesionymi z poprzedniej wersji portalu wiadomościami, przenieśliśmy również najważniejsze rzecz, jak komentarze czy galerię zdjęć. Nowością jest dział Wideo, w którym będzie można obejrzeć ciekawe filmiki związane z wyścigami motocyklowymi. Dodatkowo stworzyliśmy Kalendarz wydarzeń, w którym na bieżąco można będzie sprawdzić terminarz najbliższych wyścigów.

Najciekawszą rzeczą wydaje się być Twój Profil, który dostępny jest z menu po prawej stronie. Po wejściu do profilu uzyskujemy dostęp do własnych aktywności. Możesz tam wpisać swoje przemyślenia lub komentarze odnośnie wybranych sytuacji. Taka własna tablica, jak na facebooku. Można również, klikając na innego użytkownika zobaczyć jego ostatnie aktywności. Skomentować je lub dodać do ulubionych.

Możemy dodawać innych użytkowników do swoich znajomych, a nawet tworzyć wraz z nimi grupy – fan kluby zawodników, zespołów itp. Po stworzeniu nowej grupy możemy zaprosić do niej odpowiednie osoby i wraz ze znajomymi komentować interesujące nas tematy.

Możemy również ustawić tam swój Avatar – klikając na menu Profil >> Zmień obraz profilowy. Avatar ustawiony na stronie będzie automatycznie przenosił się na forum, także nie trzeba będzie ustawiać dwa razy tego samego zdjęcia. Jednak synchronizacja trwa przeważnie kilka minut.

Forum oczywiście jak zwykłe forum, zostawiamy bez komentarza. Zapraszamy tylko do udzielania się w naszych nowych wątkach. Nowe komentarze pod wiadomościami będą, dla zarejestrowanych użytkowników, zaznaczone innym kolorem, tak aby łatwiej odnaleźć się w gąszczu zaciekłej dyskusji.

Wprowadziliśmy także specjalną wersję portalu dla urządzeń mobilnych. Mamy nadzieję, że teraz przeglądanie naszej strony będzie dla Was jeszcze bardziej łatwe i przyjemne.

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

komentarzy 12

 1. Zapraszam na forum do tematu gdzie można się przedstawić, powitać ;)
  http://motosp.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=9

 2. Strona wygląda wyśmienicie ;) Bardzo dobry krok poczyniliście :) Lepiej wymarzyć sobie nie można było :)

  Mam nadzieję, że z Ligą Typerów nie będzie problemów jak na starej stronie motosp i bez problemu tymi samymi danymi logowania zaloguję się do Ligi ;)

 3. No i wszystko fajnie. Wcześniej miałem problem żeby w ogóle się zalogować na motosp.pl bo hasła nie mogło mi przywrócić, ale teraz jest dużo lepiej.

 4. Wszystkie ewentualne problemy można zgłaszać albo przez formularz kontaktowy na górze, albo odpowiedni temat na forum.

 5. Jest naprawdę fajnie :)

 6. świetnie, że strona mobilna też chodzi.

 7. Widze że moja prośbę dotycząca nowych komentarzy udało się spełnić :)

 8. Dokładnie, wszystko dla Was ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
178 zapytań w 1,360 sek