Home / Artykuły / Idealne okulary dla motocyklisty – okulary korekcyjne z nakładkami przeciwsłonecznymi

Idealne okulary dla motocyklisty – okulary korekcyjne z nakładkami przeciwsłonecznymi

Jesteś fanem jednośladów i często spędzasz czas w dłuższych trasach? Jeśli tak, z pewnością przyznasz, że nagła konieczność szybkiej zmiany okularów korekcyjnych na przeciwsłoneczne bywa kłopotliwa. Istnieje jednak łatwe rozwiązanie tego kłopotu: okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną! Dzięki nim błyskawicznie dostosujesz się do warunków pogodowych, mogąc czerpać jeszcze więcej radości z jazdy.

Czym są okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi?

Oprawy z nakładką przeciwsłoneczną, zwane także okularami clip-on, to sprytne rozwiązanie dla wszystkich osób wymagających korekcji okularowej. Na zestaw składają się dwa podstawowe elementy: okulary korekcyjne oraz  zakładana na nie nakładka magnetyczna. Nakładka wyposażona jest w soczewki filtrem UV oraz polaryzację. Dzięki niej klasyczne okulary można błyskawicznie zmienić w model przeciwsłoneczny.

Zalety okularów clip-on

Okulary z korekcyjne z nakładkami przeciwsłonecznymi to optyczny hit, który wybierany jest przez coraz więcej osób. Takie rozwiązanie doceniają także motocykliści, którym zależy na komfortowym dostosowywaniu jakości widzenia do warunków atmosferycznych. Co przemawia za okularami z nakładką przeciwsłoneczną? Sprawdź!

  • Dzięki nim nie musisz nosić przy sobie dwóch par okularów – wystarczą podstawowe, korekcyjne oraz kompaktowa nakładka, która zmieści się w każdej kieszeni!
  • Nakładka clip-on jest dopasowana kształtem do Twoich okularów korekcyjnych – dzięki niej będziesz mógł cieszyć się spójnym wizerunkiem i ulubionym fasonem bez względu na okoliczności.
  • Zakup okularów z nakładką wymienną to rozwiązanie tańsze niż zakup dwóch osobnych par.
  • Wreszcie, nakładka z filtrem UV to prosty sposób na to, by uchronić oczy przed negatywnym działaniem promieni UV oraz zapewnić motocykliście świetną jakość widzenia.

Dlaczego okulary clip-on to idealne rozwiązanie dla motocyklisty?

Warto dodać, że okulary z nakładką przeciwsłoneczną to fantastyczne rozwiązanie dla osób aktywnych, spędzających sporo czasu poza domem, w tym również dla motocyklistów. Jeśli często wybierasz się w dłuższe trasy, z pewnością wiesz, jak irytująca bywa konieczność zmiany okularów. Posiadając nakładkę magnetyczną z ochronnymi szkłami, wystarczy jeden szybki ruch i gotowe – Twoje okulary korekcyjne zyskują filtr UV oraz przyciemnienie gwarantujące komfort widzenia. Prawda, że to proste?

Gdzie kupić okulary z nakładką przeciwsłoneczną?

Zestaw z nakładkami clip-on warto zakupić renomowanym salonie optycznym – wówczas możesz mieć pewność, że szkła zawierają dobrej jakości filtr UV, który skutecznie uchroni Twoje oczy przed słońcem. Sprawdź ofertę zestawów na Okularium.pl. Sieć salonów optycznych oferuje doskonale oceniane oprawami z nakładkami przeciwsłonecznymi marki Oxys. Jeśli jednak mimo wszystko wolisz nosić okulary przeciwsłoneczne osobno, z pewnością zainteresuje Cię oferta modnych modeli Oxys Sun!

Źródło: artykuł sponsorowany

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
141 zapytań w 2,003 sek