Home / MotoGP / Rehabilitacja Marqueza zgodnie z planem – wbrew spekulacjom prasy

Rehabilitacja Marqueza zgodnie z planem – wbrew spekulacjom prasy

Honda poinformowała, że u Marca Marqueza powrót do zdrowia przebiega zgodnie z planem i nie potrzebuje on żadnej dodatkowej operacji – a tak w środę informowała hiszpańska prasa. Zespół zdecydowanie zaprzeczył, aby miała to być prawda.

“Zespół Repsol Hondy chciałby potwierdzić, że powrót do zdrowia u Marca Marqueza przebiega tak, jak planowano. Jest to długi i intensywny proces, ale Marc jak i zespół nie mają żadnych obaw.” – napisano krótko w oświadczeniu zespołu Repsol Hondy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Marc Marquez jednocześnie szybko wrzucić na swoje profile w mediach społecznościowych zdjęcie z treningów, na którym widać operowaną rękę. Przypomnijmy, że Hiszpan doznał złamania ręki upadając na otwarcie sezonu – w GP Hiszpanii w lipcu. Potem musiał przejść jeszcze jeden zabieg operacyjny, gdy pękła tytanowa płytka, wstawiona w rękę.

W najbliższy weekend ponownie w miejsce Marca Marqueza pojedzie Stefan Bradl, pełniący funkcję testera Hondy. Na razie nie wiemy, kiedy #93 miałby wrócić na tor. Być może będzie to ostatnia runda sezonu 2020 – GP Portugalii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 14

  1. Stefan po woli staje sie fighterem w koncu ostatnio wyprzedzil w wyscigu lidera klasyfikacji :D

    • Faktycznie, jednak zupełnie na serio to po za Francją, jeździ on naprawdę słabo, jednak myślę że jest to spowodowane tym iż nie ma on robić wyników, tylko testować ( a szkoda ).

  2. Tester Hondy przynajmniej trochę pojeździ. Yamaha mogła by wziąć przykład…

  3. Może się okazać, że jak #93 wróci to będzie to całkiem inny motocykl niż ten którym jeździł. Będzie się chłopina męczył w następnym sezonie ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
136 zapytań w 0,601 sek