Home / Artykuły / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Wielkiej Brytanii

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Wielkiej Brytanii

Runda MotoGP na torze Silverstone przeszła do historii. Zwycięzcą został Francesco Bagnaia, a na podium stanęli również Maverick Vinales oraz Jack Miller. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika wyścigu, a kto jest jego największym rozczarowaniem?

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 12

 1. + Vinales
  – pustki na trybunach

  • O właśnie, skąd takie pustki na trybunach (bo raptem 40 tysięcy osób na wyścigu)? Efekt braku Cala Crutchlowa, ceny biletów czy może po prostu zainteresowanie nikłe w stosunku do F1?

   • Brak Brytyjczyka na starcie klasy królewskiej, dwa żeby były tłumy na trybunach to ten Brytyjczyk musiałby walczyć o zwycięstwa a 3 to to że MotoGP ma mniejsze zainteresowanie niż F1 (no może nie licząc paru krajów)

    • I nie ma co porównywać tej sytacji dlaczego znacznie więcej ludzi jest na trybunach podczas F1 na Silverstone dlatego że raz mają 7x mistrza świata na starcie wyścigu, mają dobrze rokujących na przyszłość zawodników: Russella, Norrisa, Brytyjczycy jako nacja wygrała najwięcej tytułów MŚ wśród kierowców mają 3 Brytyjskie zespoły-konstruktory: Mclaren, Williams, Aston Martin, 2 z 3 tych zespołów w przeszłości odnosiło ogromne sukcesy, jeden z nich ma potencjał aby powrócić do ścisłej czołówki, parę lat temu nawet w tej czołówce był, dodatkowo brytyjscy kontruktorzy w sumie zdobyli najwięcej tytułów MŚ, dodatkowo prawie wszystkie zespoły mają swoje bazy w UK

     • Fakt, aż sprawdziłem ile osób było w 2019 na MotoGP, raptem niewiele więcej – 50 tysięcy. Co przy jakiejś Francji, Niemczech wygląda po prostu blado.

   • W tym roku byłem na żywo. Zarco wywalił się idealnie naprzeciwko miejsca w którym stałem. A w Moto 2, Cameron Beaubier poległ na kolejnym zakręcie tej samej szykany. Mam nawet nagrane jak schodzi z toru dosłownie 7m odemnie. A to, że było mało ludzi, ja akurat uznaję za zaletę. Dzięki temu na torze panowała fajna, wręcz piknikowa atmosfera. Bardzo przyjemny dzień.

   • Brak Vale ma również wielkie znaczenie. W końcu przecież mieszka(ł) w Londynie ;)

 2. Największy plus to trudno powiedzieć bo niby Viniales był 2gi tyle że Aprilia w ten weekend wydawała się najszybszym motocyklem, ja bym powiedział że starszy Espargaro bo mimo kontuzji stracił tylko 1 pkt do Fabio albo Oliveire, bo widać że KTM trochę ostatnio zaczyna odstawać a a mimo to zajął przyzwoite 6 miejsce, a rpzczarowaniem to dla mnie jest Zarco bo wyglądało że jechał po zwycięstwo a skończył bez punktów

 3. rozczarował ten Di Giannantonio, ktoś wie co się tam stało?

 4. Rins w rozczarowaniu wyścigu ma więcej głosów niż Franco. Nie ma jak to dobry suchar na początek tygodnia :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
194 zapytań w 2,656 sek