Home / Artykuły / Liga Typerów: Wytypuj GP Argentyny i wygraj czapkę Valentino Rossiego!

Liga Typerów: Wytypuj GP Argentyny i wygraj czapkę Valentino Rossiego!

Tak jak obiecaliśmy, od GP Argentyny ruszamy z naszą tegoroczną Ligą Typerów MotoGP. Typowanie wcześniejszego GP Kataru z przyczyn technicznych zostało odwołane, zatem pierwszą rundą w Lidze w klasach MotoGP, Moto2 i Moto3 jest zbliżający się wyścig w Argentynie (31 marca). Mamy też nagrodę dla najlepszego zawodnika w tej rundzie.

Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma od nas czapkę z oficjalnej kolekcji Valentino Rossiego. W przypadku gdy więcej niż jedna osoba uzyska tyle samo punktów, czapkę rozlosujemy wśród tych osób.

Za ufundowanie nagrody dziękujemy sklepowi Motocyklista.pl, w którym znaleźć można zarówno akcesoria motocyklowe, jak i gadżety związane z zawodnikami MotoGP.

Nie jest to nasza jedyna nagroda w tym roku. Jak zwykle, na koniec sezonu TOP3 graczy w MotoGP i WSBK otrzyma nagrody za cały rok. Będziemy też mieli kolejne “pojedyncze” nagrody dla najlepszych w niektórych poszczególnych rundach. Dla najlepszego gracza w GP Ameryk będziemy mieli kubek z kolekcji Cala Crutchlowa.

Aby zagrać musisz być zalogowany na portalu MOTOGP.PL

>>> Przejdź do Ligi Typerów 2019 <<<

Regulamin i zasady gry można zobaczyć pod tym linkiem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 6

  1. O, jak wygram, to będę miał trzecią do kolekcji :D
    Co do wyniku: osoba, która zdobędzie najwięcej punktów – rozumiem, że w samej lidze MotoGP, czy MotoGP+Moto2+Moto3?
    Jeśli samo MotoGP, to w przypadku tej samej liczby punktów, można by wziąć pod uwagę wyniki z Moto2 i Moto3 – już chyba w jednym konkursie (bodajże rok 2014?), cztery osoby były ex aequo na pierwszym ;D

  2. Po co w to grać skoro za 25zł zamawiam w Chinach i za 2 tygodnie mam identyko w domu .. powodzenia :D

  3. Ciekawe jaką nagrodę będzie można zdobyć w gp USA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
178 zapytań w 0,655 sek