Home / WSS / Pełne składy World Supersport 300 na sezon 2018

Pełne składy World Supersport 300 na sezon 2018

Z trzech kategorii mistrzostw świata przy WSBK najbardziej liczną klasą będzie w sezonie 2018 najmniejsza klasa WSS300. Na prowizorycznej, opublikowanej w środę liście startowej znalazło się miejsce dla 38 młodych zawodników.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Listę startową World Supersport 300 można zobaczyć POD TYM LINKIEM.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Cieszy oko liczba zawodników z RPA czy Indonezji. Aż nadzwyczajnie dużo Holendrów (8?), do sporej liczby Hiszpanów chyba jesteśmy już przyzwyczajeni, a tu nawet nie ma ich aż tak wielu, nawet mniej niż Holendrów. Czyżby szykowała się pomarańczowa armia, skąd ich tak wielu (pomijajac już, że pewnie Fortron i Motoport to pewnie holenderskie teamy)?

    Brakuje trochę zawodników z “nowych” rynków, mamy mistrzostwa AP250 w mistrzostwach Azji i, jeśli dobrze widzę, spoza Indonezji nikogo nie ma. Także szkoda, że nie ma nawet nikogo z dawnego bloku radzieckiego – oprócz Kalinina, który chyba już trochę jeździ. Żadnego Czecha, Słowaka, Węgra, Chorwata, Polaka, nic. Szkoda :/

  2. Supersport 300 – z Kawasaki Ninja 400, Honda CBR500R i KTM RC390…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
135 zapytań w 0,572 sek