Home / Slider / Honda przedstawiła barwy motocykla World Superbike

Honda przedstawiła barwy motocykla World Superbike

Na zamkniętej prezentacji w Tokio przedstawiono nowe malowanie Hondy do serii World Superbike. Maszyna otrzymała tradycyjne kolory HRC: niebieski, biały i czerwony. W tym roku na takim motocyklu ścigać się będzie Alvaro Bautista i Leon Haslam. Obaj są nowi w tej ekipie.

Honda wraca do World Superbike z pełnym wsparciem fabrycznym. Drugi zespół pod nazwą MIE Honda będzie wystawiany w kooperacji z ekipą Althea Racing. Na pierwszych w tym roku testach pierwszego dnia w Portugalii Leon Haslam był najszybszy, ale padał wtedy deszcz. Gdy warunki się poprawiły, Honda skończyła testy ze stratą blisko sekundy do najlepszych.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Przedstawiono również malowanie drugiej ekipy Hondy, MIE. Do tego zespołu poza Takumim Takahashim od trzeciej rundy trafi Jordi Torres. Hiszpan ze względów finansowych stracił miejsce w Pedercini Kawasaki, ale będzie jeździł nie tylko w WSBK, ale i w MotoE.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 8

  1. Nie żebym sie przyczepiał do Bautisty ale wyszedł fatalnie na zdjęciu Coś jak chłopek-roztropek

  2. Bautista lepiej wygląda w kasku….

  3. Wydaje się ze będą gotowi na walkę , może nie o zwycięstwo ale o pierwszą szóstkę na pewno

    • Gubią sekundę a to dużo Jestem trochę zawiedziony ale mają wszystko nowe i wsparcie fabryczne więc powinno być tylko lepiej Pytaniem zostaje w jakim stopniu Honda będzie sie angażować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
134 zapytań w 0,548 sek